Šiandien Centre vyravo ypatingai jauki ir gardi atmosfera – lankytojai dalyvavo praktiniame edukaciniame užsiėmime, kurio metu mokėsi kepti kibinus. Tai buvo ne tik kulinarinė pamoka, bet ir puiki proga kartu kurti, bendrauti ir patirti gaminimo džiaugsmą.
Užsiėmimas prasidėjo nuo pasiruošimo: lankytojai kartu su darbuotojais aptarė kibinų gaminimo eigą, reikalingus produktus ir tradicinį šio patiekalo receptą. Vėliau visi kibosi į darbus – minkė tešlą, ruošė įdarą, formavo kibinus. Kiekvienas žingsnis buvo kupinas smalsumo, kruopštumo ir geros nuotaikos.
Kibinai gražiai pūtėsi orkaitėje, o virtuvę užpildė šiltas, namus primenantis kvapas. Lankytojai su nekantrumu laukė rezultatų, o paragavę savo rankomis pagamintų kibinų – džiaugėsi ir didžiavosi savo darbu. Šis edukacinis užsiėmimas dar kartą parodė, kad bendras gaminimas suartina, ugdo savarankiškumą ir suteikia daug teigiamų emocijų. Lankytojai ne tik įgijo naujų kulinarinių įgūdžių, bet ir patyrė bendrystės, kūrybos bei pasididžiavimo akimirkų. Tai – dar viena graži diena mūsų Centre, kurioje kiekvienas žingsnis tampa prasmingas, kai jis žengiamas kartu.![]()
![]()





















