Šalčininkų Dienos Užimtumo Centre šiandien vėl skambėjo jaunatviškas entuziazmas – mus aplankė miela IIG klasės mokinė iš Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos, Greta Kuklytė. Jaunoji savanorė su dideliu nuoširdumu, šiluma ir energija pristatė mūsų lankytojams kūrybišką edukacinį užsiėmimą.
Užsiėmimo metu lankytojai:
kepė picas žaismingų užduočių metu interaktyvioje lentoje;
rašė raideles pagal pavyzdį
spalvino paveikslėlius;
sprendė matematinius uždavinius – sudėties, atimties, daugybos ir dalybos veiksmus.
![]()
Ši veikla ne tik lavino pažinimo, matematikos ir kūrybos įgūdžius, bet ir skatino bendravimą, bendradarbiavimą bei kūrė jaukią, šventišką nuotaiką. Greta gebėjo sukurti aplinką, kurioje kiekvienas lankytojas jautėsi pastebėtas, įtrauktas ir įvertintas.
Esame nuoširdžiai dėkingi savanorei Gretai už jos laiką, kūrybiškumą ir šilumą. Tokie susitikimai – tai gražus tiltas tarp jaunimo ir mūsų Centro bendruomenės, stiprinantis tarpusavio ryšį ir praturtinantis kasdienybę.![]()
Nuoširdžiai dėkojame II G klasės mokinei Gretai Kuklytei iš Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos už šiltą, kūrybišką ir prasmingą apsilankymą mūsų Centre. Jos iniciatyva ir jaunatviška energija suteikė mūsų lankytojams daug džiaugsmo, o kartu – ir vertingų mokymosi akimirkų.
Lauksime sugrįžtant.![]()
![]()


















