Šiandien Centre – ypatinga ir šviesi diena. Centro darbuotojai kartu su lankytojais surengė bendrą teritorijos tvarkymo talką, kuri tapo ne tik prasmingu darbu, bet ir gražia bendrystės akimirka. Visi susirinkusieji nuo pat ryto kibo į darbus, o teritorijoje netrukus pasklido gyvybės, judesio ir geros nuotaikos kupina atmosfera.
![]()
Lankytojai kruopščiai ravėjo gėlynus, iš žemės traukė senas piktžoles, pureno dirvą ir ruošė ją naujiems augalams. Kiti sodino gėles, atsargiai įkurdindami jas naujose vietose, kad šios vasarą džiugintų spalvomis ir kvapais. Dar viena grupė ėmėsi teritorijos takelių – šlavė, tvarkė plyteles, rinko lapus ir smulkias šiukšles. Buvo pasirūpinta ir aplinka aplink Centrą: puošti kampeliai, sutvarkyti želdiniai, atnaujintos poilsio zonos.![]()
Kiekvienas darbas, kad ir koks mažas, prisidėjo prie bendro tikslo – sukurti jaukią, švarią ir gražią aplinką, kurioje gera būti visiems. Talkos metu netrūko šypsenų, draugiškų pokalbių ir nuoširdaus noro prisidėti. Tai buvo puikus pavyzdys, kaip bendras darbas suartina ir įkvepia. ![]()
Ši talkos diena dar kartą priminė, kad gražiausia aplinka gimsta iš bendrų pastangų ir širdies. ![]()
![]()
Centro bendruomenė ne tik sutvarkė teritoriją, bet ir sustiprino tarpusavio ryšį, palikdama po savęs ne tik švaresnę erdvę, bet ir šiltesnę bendrystės dvasią. ![]()
![]()





















